ANAHTAR TESLİM AHŞAP EV PROJELERİ

NASREDDİN GROUP olarak ahşap ev konseptinde teknolojinin sunduğu son sistem makinalarla üretimimizi gerçekleştiriyoruz. 15 gün gibi kısa bir sürede kendi proje tasarımlarımız içerisinden seçilen ahşap ev modellerimizi teslim edebilecek kapasiteye sahibiz.

 

İnsanlık tarihinden bu yana doğa ve insan arasında önemli bir rol oynayan ahşabın kullanımı, yapay yapı malzemelerinin gelişmesiyle son 100 yıldır azaldı. İklim değişikliği, küresel ısınma gibi çevre faktörlerinin çok önemli olduğu günümüzde ise, başta yapı malzemesi olmak üzere ahşap, hak ettiği konuma yeniden gelmiştir.

Ahşabı sadece bugün değil, geleceğin de yapı malzemesi olarak gören, ahşap üretimi ve işleme teknikleri üzerine uzmanlaşmış NASWOOD için ahşap ev üretimi de artık kaçınılmaz hale gelmişti. Güçlü mühendislik ve mimarlık departmanıyla harekete geçen ekibimiz ahşap ev üretimi için NASHOUSE’u yarattı.

Gerçekleştirdiği büyük yatırımlarla edindiğison sistem makine teknolojileriyle NASHOUSE bugün; ayrı türdeki “KARGAS EVLER”, “YIĞMA EVLER” ve “CLT EVLER”i anahtar teslimi olarak müşterilerine sunmaktadır. Ahşap evlerin oluşmasını sağlayan yapı elemanlarının tomruk biçiminden nihai ürüne ulaşmasına kadar olan sürecin tamamı bünyemizde sonuçlanmaktadır.

Güçlü üretim parkurumuz ve eğitimli teknik personelimiz sayesinde, her biri montajı ile birlikte 15 günde teslim edilmek üzere, yılda yaklaşık 250 adet ahşap ev üretebilmekteyiz

 
                                                                                                                                        
       AHŞAP EV ÜRETİM ÇEŞİTLERİMİZ
 

CLT AHŞAP EVLER

CLT ahşap evler, karkasa gereksinim duymadan panel halinde ürettiğimiz duvarların vinç yardımı ile yerine konulmasıyla oluşturduğumuz ev sistemidir. Türkiye’de ilk ve tek olarak firmamız tarafından üretilen, dünyada uzun zamandır kullanılan ve kabul görmüş geçerli bir sistemdir. Apartman gibi çok katlı binaların yapımında da sıklıkla kullanılmaktadır.

YIĞMA AHŞAP EVLER

Kütük evler olarak bilenen geleneksel yığma ahşap evleri, gelişen teknolojiyle birlikte modern metodlarla üret-mekteyiz. Evin duvarlarını, lamine ahşap kirişleri lego gibi üst üste yerleştirerek oluşturuyoruz. Yapının tüm ahşap elemanlarını bilgisayarda tasarlıyor, mm’nin 1/5 hassasiyetindeki CNC’lerde işleyip, yerinde montajını gerçekleştiriyoruz.

KARKAS AHŞAP EVLER

Ahşap kolon ve kirişlerden oluşturduğumuz karkas yapılı ahşap ev sistemimizdir. Ahşap taşıyıcılar düşey, ya-tay ve çapraz birleşim sistemleriyle kenetlenmektedir. Karkas oluşturulduktan sonra duvar ve zeminleri direkt olarak CLT duvar panel olabileceği gibi, ısı yalıtımı ile birlikte betopan, alçıpan v.b. çeşitli mal-zemelerle de oluşturabildiğimiz yapı çeşidimizdir.

Fabrikalarımız

 
Antalya Fabrika AOSB 3.Kısım 32.Cadde No:9
Döşemealtı/ANTALYA
İletişim (Pbx) +90 (242) 339 26 32
(Gsm) +90 (533) 968 06 88
Çalışma Saatleri Pzt - Cum: 08:00 - 18:00
Cmt: 08:00 - 18:00
info@naswood.com.tr
export@naswood.com.tr