Bu alan markanın ilgili fotğrafları

ve onu tanıtan
metinlerle dolacak

DOĞAL AHŞAPLA DOĞAL YÜZEYLER YARATIN

Yaşam tarzınıza uygun sürdürülebilir mekanlar tasarlarken, ihtiyacınız olabilecek tüm malzeme, doğa tarafından size olanca cömertliğiyle sunulmaktadır. Yapmanız gereken tek şey ise neye ihtiyacınızın olduğuna bir an önce karar vererek, harekete geçmektir.

 

Ahşap sektöründe Türkiyenin en hızlı büyüyen üreticisi olan Naswood, dünya teknolojilerini yakından takip ederek her geçen gün yatırımlarını daha da güçlendirmektedir. Grubun masif panel markası olan Naspan, Türkiye’deki en gelişmiş panel teknolojisi ile masif panel imalatı gerçekleştirmektedir.

Masif panellerimizi yumuşak, sert ve egzotik ağaçlardan üretmekteyiz. Panelleri uluslararası kabul gören masif panel üretim tekniğine uygun olarak üretmekte, TSE standartlarında sınıflayıp müşterilerimize sunmaktayız.

Masif panellerimiz %100 doğal ahşaptır. Bu paneller finger joint ve tutkal-pres teknikleri ile ahşapların birleştirilmesinden elde edilir. Doğal ahşap olduğundan sağlam ve dekoratif ürünlerdir. Geniş ebatlı yüzey gerektiren hemen hemen tüm ahşap uygulamalarında kullanılabilmektedir.

Kullanımında işçilik, zaman ve malzemeden tasarruf sağlarken, doğal malzeme olduğundan kenar bandı, kaplama gibi ekstra maliyetleri de yoktur. Üzerine işlem yapılmasına, farklı formlarda ebatlanmaya uygundur.

Masif panellerimizi birleştirmek için kullandığımız tutkal, özel ve çevre dostu bir malzemedir. Bu sebeple doğal masif panellerimiz son derece sağlıklı ürünlerdir. Mutfak tezgahı, yemek masası gibi hijyen isteyen kullanım alanlarında da güvenle kullanılabilmektedir.

 
                                                                                                                                        
       GÜÇLÜ MASİF PANEL ÜRETİM TESİSİ
 

MASİF PANELLERİMİZİN BAZI KULLANIM ALANLARI

Ahşap evlerin iç duvar, tavan ve tabanlarında
• Yatların güverte ve mobilyalarında
• Yer döşemelerinde
• Kapı ve kapı kasası üretiminde
• Okul sıralarında
• Merdiven kaplamalarında ve döşemelerinde
• Büro, yatak ve oturma odası gruplarında
• Mutfak tezgahı ve dolaplarında
• Duvar panolarında
• Kütüphane dolaplarında
• Vagon, karavan duvar, tavan ve tabanlarında
• Sağlamlık gerektiren mobilyaların iskeletlerinde
• Sandık ve Tabut üretiminde
• Spor salonları iç döşemelerinde
• Ve daha sayısız ahşap elemanlarında kullanılır

LADİN (SPRUCE)

Ladin, ahşap yapı kolon-kirişlerinde, masif panel üretiminde, marangozluk işleri ve doğramalarda, kutu ve sandık yapımında, müzik aletlerinde, tel direği, maden direği, ambalaj ve kağıt, lif odunu, kontraplak yapımında, gemi direği yapımlarında kullanılır.

SARI ÇAM - PINE

Sarıçam, binalarda kapı, pencere, doğrama, köprü inşaatı, uçak ve gemi güverte döşemeleri, kısacası ağaç malzemenin kullanılabileceği her yerde değerlendirilebilir. İç-Dış cephe kaplamalarında (lambri, döşeme), lamine yapı malzemelerinde aranan bir ağaçtır.

KAYIN - BEECH (fagus orientalis)

Kayın (halk arasındaki yaygın ismi GÜRGEN), masif ve kaplaması mobilya üretiminde, dekorasyon uygulamalarında yapıların iç bölümlerinde, kapı, merdiven, döşeme kaplamasında, parke yapımında, alet sapları, masif panel üretiminde kullanılır.

İROKO

(Milicia excelsa) KAMBALA Sapelli, iroko yüksek kalitede masif ve kaplaması mobilya üretiminde, dekorasyon uygulamalarında yapıların dış ve iç bölümlerinde, kapı, merdiven, döşeme kaplamasında, parke yapımında, deckler de, yat mobilyalarında ve güverte kaplamasında, bahçe mobilyalarında kullanılır.

KESTANE - CHESTNUT (castanea sativa)

Kestane, masif ve kaplaması mobilya üretiminde, dekorasyon uygulamalarında yapıların dış ve iç bölümlerinde, kapı, merdiven, döşeme kaplamasında, parke yapımında, alet sapları, fıçı, vagon, araba, gemi, kayık, köprü ve iskele ayakları, demiryolu traverslerinde kullanılır.

MEŞE - OAK (quercus hartwissiana)

Meşe, masif ve kaplaması mobilya üretiminde, dekorasyon uygulamalarında yapıların dış
ve iç bölümlerinde, kapı, merdiven, döşeme kaplamasında, parke yapımında, alet sapları, fıçı, vagon, araba, gemi, kayık, köprü ve iskele ayakları, demiryolu traverslerinde kullanılır.

MERANTİ - MERANTI

Meranti yüksek kalitede masif ve kaplaması mobilya üretiminde, dekorasyon uygulamalarında yapıların dış ve iç bölümlerinde, kapı, merdiven, döşeme kaplamasında, parke yapımında, deckler de, yat mobilyalarında ve güverte kaplamasında, bahçe mobilyalarında kullanılır.

THERMOWOOD

Thermowood (ısıl işlem görmüş ahşap) hammaddeden üretilmiş panellerdir. Isıl işlem görmüş ahşabın gösterdiği karakteri gösterir. Dış mekanlar dahil tüm alanlarda kullanılabilir. Masif panelin kullanılamadığı yağmur ve güneş altındaki bölgelerde iyi sonuç verir. Dekoratif, fonksiyonel, uzun ömürlü yeni bir üründür. Doğal malzemeden farklı olarak renk bütünlüğü, rutubete tepkisizlik, ilaçsız böceklenmeye ve mantarlaşmaya direnç gibi iyileşmiş özellikleri ile yeni nesil ahşap ürünüdür.

ThermoWood Diş Budak ASH

ThermoWood Çam PINE

Projelerimizden Bazıları

thermowood içeren bazı projelerimiz

Where are we? 200 12th Ave, New York,
NY 10001, USA
Call us T +1 222 333 4444
F +1 222 333 5555
Working hours Mon - Sat: 10 am - 6 pm
Sun 12pm - 2 pm