Türkiyenin En Büyük Ahşap Çatısı

Avcılar Nikah Dairesi

Odunpazarı Modern Müze

Kengo KUMA tarafında tasarlanıp, Naswood tarafından hayata geçirildi.

Ankara Altındağ At Maneji

Ahşap yapı elemanlarının neredeyse tümünü bünyesinde üreten NASWOOD, gelen talepler doğrultusunda yapısal ahşap projeleriniz için NASPROJE’yi oluşturdu. Bu girişimimizle fikir aşamasından, projelerinizin montaj aşamasına kadar olan tüm sürecinde, siz değerli müşteri ve yatırımcılarımızın güçlü çözüm ortağıyız.


Uzun yıllardır hizmetlerini sürdüren NASPROJE sayısız ahşap yapı projesine imza atmıştır. Yatırımcılarımızın da beklentilerini göz önünde bulundurarak sektörde edindiğimiz derin tecrübe ile dayanıklı, işlevsel ve estetik ahşap projelerini başarıyla üretmekteyiz.


Bina, köprü, ev, otel, sosyal tesis, çatı veya sanatsal bir ahşap yapı… İster komple ahşaptan üretilecek dev bir proje, ister projenizin içinde yer alacak ahşap bir bölüm… Projenin fikir aşamasında, tanımlamasında, yaratıcılık gerektiren bölümlerinde, statik hesaplamalarında, çözümlemede mühendis ve mimarlardan oluşan güçlü Ar-Ge’mizle; projeye uygun olarak yapısal ahşap elemanlarının üretiminden-saha uygulamasına kadar olan süreçte, deneyimli ve konularında uzman saha ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

TOPLAMDA 3.700 m2‘lik, TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK AHŞAP ÇATISINI ÜRETİP UYGULADIK... 

Avcılar Sosyal Tesisleri

2015’de tasarımından-inşaasına kadar anahtar teslim olarak tamamladığımız projenin, 22-26 metre boylarındaki 126 adet Farklı radusa sahip Lamine ahşap kirişini Muğla fabrikamızda ürettik. Proje merkezine yekpare olarak ulaştırıp, inşaasını gerçekleştirdik. Avcılar’da ki bu başarılı eserimiz, ahşap mimarisinin üstün ve estetik özelliklerini sunarken Türkiye’nin en büyük ahşap çatısı olma özelliğiyle de fark yaratıyor

1.200 m²‘lik MANEJ PROJEMİZ TÜRKİYE’NİN İLK CLT AHŞAP MANEJ YAPISIDIR... 

Ankara Altındağ Belediyesi
Altınköy At Maneji Projesi

Ankara Altındağ Belediyesi’ne gerçekleştirdiğimiz projenin tasarımından-üretimine, temelinden-projenin inşaasına kadar her aşaması tarafımızdan gerçekleştirilmiştir. 2017 tamamladığımız Altınköy’deki At Maneji, Türkiye’nin en büyük ahşap yapı projesi olmasıyla birlikte, yapısal ahşap sektörünün güzide örneklerinden biri olarak gurur duyduğumuz projelerimiz arasında yerini almıştır.

Ahşap Konstrüksiyon ve CLT Duvarlardan Oluşan Türkiye’nin İlk ve Tek Fabrikası

Antalya Fabrika Projesi

7.500 m² Üretim Sahasının Çatısını 32 m. Aks Aralıklı değişken kesitli ahşap kirişlerden Oluşturduk
1.400 m²’lik 2 Katlı İdari Binanın Tamamını CLT Duvar ve Lamine Kirişlerden İnşaa Ettik
Yaklaşık 170 m3 CLT Duvar ve 400 m³ Lamine Kiriş Kullandık
Dünya’da Pek Çok Örneği Olmasıyla Birlikte, Ahşap Konstrüksiyon ve CLT Duvarlardan Oluşan Türkiye’nin İlk ve Tek Fabrikasıdır

Fabrikalarımız

 
Antalya Fabrika AOSB 3.Kısım 32.Cadde No:9
Döşemealtı/ANTALYA
İletişim (Pbx) +90 (242) 339 26 32
(Gsm) +90 (533) 968 06 88
Çalışma Saatleri Pzt - Cum: 08:00 - 18:00
Cmt: 08:00 - 18:00
info@naswood.com.tr
export@naswood.com.tr