Kurumsal Tanıtımımız

Hakkımızda

SAĞLAM KÖKLERLE,
DAHA YUKARIYA...

Hikayemiz...

Ahşabı geleceğin öncelikli yapı malzemesi olarak gören Naswood, üretim altyapısı, üstün teknolojisi, yüksek kalite standartları ve güçlü yatırımlarıyla ahşap sektöründe Türkiye’nin öncü, dünyanın sayılı kuruluşlarındandır.

Naswood, sektöre 1990 yılında kamış ve hasır ürünleri üretimi ile giriş yapmış olup; bugün, Muğla, Antalya ve Ukrayna’daki modern ahşap üretim tesislerinde 31.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 49.000 m2’lik alanda, geniş ürün yelpazesiyle ahşap yapı elemanları üretimlerini başarı ile sürdürmektedir.

Naswood, Uluslarası Thermowood Birliği’nin sertifikalı resmi Thermowood üreticisi olup, Thermowood ahşap ürünlerini başarı ile üretmektedir. Aynı zamanda 45 m. uzunluğa ve 3,3 metre yüksekliğe kadar düz, eğrisel ve değişken kesitli formlarda lamine ahşap üretiminde de sektör lideridir.

Ayrıca hazır ürün olarak veya projenin niteliğine göre; CLT panel, kolon, kiriş, masif panel, cephe ve dış mekan zemin kaplama ürünleri, ahşap pencere, kapı sereni ile birlikte ahşap evleri de başarı ile üretmektedir.

Üretimin yanında, ahşap konusunda seçkin mühendisleri, mimarları, üretim ve uygulama ekibiyle Naswood, yurt içi ve yurt dışında, otel / avm / kamu kurum ve kuruluş projeleri, komple bina projeleri, iç-dış cephe ve zemin kaplama projeleri, sanatsal projeler v.b. sayısız anahtar teslim projeye de başarı ile imza atmıştır.

Naswood, ahşabın tomruk aşamasından, yaşam alanına kazandırılmasına kadar olan tüm süreçlerini, kendi bünyesinde gerçekleştirebiliyor olmanın avantajlarını ve haklı gurunu yaşamaktadır. Kökümüzü sağlam, dallarımızı yüksek kılan değerli çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve bize güvenen değerli yatırımcılara teşekkür ederiz.

Fabrikalarımız
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Naswood sunduğu ürün ve hizmetlerin bütününde formülizasyon ve sürdürülebilir kaliteye büyük önem avermektedir. Bu bilinçle Naswood, insan kalite yönetimi politikasını uluslararası standartlarda yürütmekte, düzenli eğitim ve workshoplar düzenlemektedir.

• Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi,

• Toplam Kalite felsefesini esas alarak, ekip içerisinde şirket ve bağlı birimlerin hedeflerine ulaşması,

• Ürün ve hizmetlerimizin sürekli iyileştirme yaklaşımı ile uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,

• İnovatif ve kreatif yaklaşımlar ile sürekli gelişmeyi sağlamak,

• Sağlıklı ürün ve insan sağlığına tavizsiz önem vermek, görev, taahhüt ve politikamızdır.

e-Tanıtım
Ürün Katalogları

Fabrikalarımız

 
Antalya Fabrika AOSB 3.Kısım 32.Cadde No:9
Döşemealtı/ANTALYA
İletişim (Pbx) +90 (242) 339 26 32
(Gsm) +90 (533) 968 06 88
Çalışma Saatleri Pzt - Cum: 08:00 - 18:00
Cmt: 08:00 - 18:00
info@naswood.com.tr
export@naswood.com.tr