NASPEN

AHŞAP PENCERE

DOĞADAN GELEN HUZUR ALMAN NORMLARINDA (IV 68) GÜÇLÜ ÜRETİM

Grubun pencere üretim markası NASPEN olarak, Alman normlarında (IV 68) ahşap pencere, kapı, kepenk ve üretimleri gerçekleştiriyoruz.

Grubun pencere üretim markası NASPEN olarak, Alman normlarında (IV 68) ahşap pencere, kapı, kepenk ve üretimleri gerçekleştiriyoruz. İmalatımızda kullandığımız ithal keresteleri, bilgisayar kontrollü makinelerimizde işleyip, yine kendi kurutma fırınımızda kullanılacağı yerin ihtiyacına göre kurutuyoruz.

“Finger joint” ve “Lamine” işlemleri tamamlanmış pencere profillerini kanatlı/sabit camlı, tek/çift açılımlı, çift kanat açılmalı, üst ve dikey kayıtları eğimli, kemerli, dairesel (pivot), giyotin sürgülü gibi geniş yelpazede ürün haline getirerek, yüksek kalitede ahşap pencere seçeneklerini müşterilerimize sunuyoruz.

Pencere ürün satışımız ile birlikte, anahtar teslim olarak montajını da üstleniyoruz. Güçlü Ar-ge ve uygulama ekibimizle gerektiğinde projelerinize özel çözümler de sunuyoruz.

AHŞAP PENCERE ÇEŞİTLERİMİZ

TEK AÇILIM SİSTEMİ

Bali evlerinin “Ham Kamış”, “Saz”, “Örgülü Kamış” ve “Papür” Hasır Çatılarla birlikte; “Saz”, “Kargı-Papür” ve “Kamış” şemsiyeleri  üretimlerimizi ustalık ve titizlikle her mimariye uygun şekilde yapılabilmekteyiz.

 

HASIR ÇATILAR

Uygulanan projeye doğal, daha huzur verici ve daha rahatlatıcı bir hava katan projeye özel olarak hasır çatılar üretmekteyiz.

 

HASIR ŞEMSİYELER

%100 doğal malzemelerden üretilen Hasır Şemsiyelerimiz bahçenizde, verandanızda, ve işletmenizde doğal alanlar oluşturmanızı sağlar.

 

TÜRKİYE’NİN ÖNCÜ DÜNYANIN YÜKSELEN DEĞERİ...
footerlogo
Naswood hakkındaki yeniklerden ve size özel ayrıcalıklarımızdan herkesten önce siz haberdar olun.

E-Bültene Hemen Kaydolun

Nasreddin Group All Rights Reserved © 2020

Site Creation & Technology by BigThink Digital Agency

Start typing and press Enter to search