HİKAYEMİZ

  • Firmamız İç Anadolu bölgesinde hasır ve hasır ürünleri ile ilgili faaliyetlerini sürdürmekte iken, 90’lı yıllarda turizmin gelişmesi ile 1996 yılında NASREDDİN HASIR DEKORASYON firmasını kurarak yönünü Akdeniz Bölgesinin incisi Antalya’ya çevirmiştir. Aslında yurt dışında kullanımı çok yaygın olan hasırın Türkiye’de yayılması Uzakdoğu mimari esintisinin tatil köyü ve otel projelerinde kullanılması ile firmamız hem ürün çeşitliliğini hem de uygulama teknolojilerini dünyadaki gelişmelere paralel olarak kendini yenileyerek , sektörde liderliğini korumuştur .Müşteri talepleri doğrultusunda 2005 yılında NASREDDİN ORMAN ÜRÜNLERİ firmasını kurarak Antalya’da bir ilk olan emprenyeli hazır mamul satışı ve emprenye tesisleriyle ahşap sektörüne Antalya kereste satış mağazamızı açarak başladık. Gelen talepler doğrultusunda firmamız ilk ciddi büyük yatırımını 2008 yılında Antalya Serik’te 5000 m2 alanda 3000 m2 si kapalı makine parkı oluşturarak lamine kiriş üreten ahşap entegre tesisini kurmuştur. Güçlü bir teknik kadro ve üretim teknolojisiyle çok önemli turizm yatırım projelerine üretici ve uygulamacı olarak imza attık. Müşteri memnuniyeti esaslı politikamızı bir üst seviyeye çıkarma başarısını gösterdik. Artık sadece Antalya’ da değil yurt içi ve yurt dışında önemi projelerin iş ortağı olmaya başladık. Yatırımlarına artırarak devam eden firmamız üretim alt yapısı olarak sektörde öncü haline gelmiş ve çalışmalarına başarıyla devam etmektedir.

Misyon

Misyonumuz, müşteri odaklı bir yaklaşımla, yaratıcı ve kaliteli hasır ve ahşap ürünlerini müşterilerimize sunmak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak kendimizi geliştirmektir. Yenilikçi teknolojiler ve tasarımlarla sektördeki liderliğimizi sürdürerek, turizm, otel ve tatil köyleri gibi önemli projelere sağladığımız ürünlerle ve hizmetlerle hem yurt içinde hem de yurt dışında tercih edilen bir iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

Vizyon

NASREDDİN HASIR DEKORASYON ve NASREDDİN ORMAN ÜRÜNLERİ olarak, iç anadolu bölgesinde başlayan faaliyetlerimizi, Akdeniz Bölgesi’nin incisi Antalya’da sürdürerek hasır ve ahşap sektörlerinde lider bir konuma gelmek ve dünya çapında tanınan bir marka olmak istiyoruz. Vizyonumuz, kaliteli ürünler ve yenilikçi uygulamalarla müşterilerimizin beklentilerini aşan çözümler sunarak sektördeki öncü konumumuzu korumak ve güçlendirmektir.

s3-min

Başkanın Mesajı

Kökümüzü sağlam, dallarımızı yüksek kılan değerli çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve bize güvenen değerli yatırımcılara teşekkür ederiz.

NASREDDİN GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Himmet ERBAY

Ahşabı geleceğin öncelikli yapı malzemesi olarak gören Naswood, üretim altyapısı, üstün teknolojisi, yüksek kalite standartları ve güçlü yatırımlarıyla ahşap sektöründe Türkiye’nin öncü, dünyanın sayılı kuruluşlarındandır. Naswood, sektöre 1990 yılında kamış ve hasır ürünleri üretimi ile giriş yapmış olup; bugün, Muğla, Antalya ve Ukrayna’daki modern ahşap üretim tesislerinde 31.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 49.000 m2 ’lik alanda, geniş ürün yelpazesiyle ahşap yapı elemanları üretimlerini başarı ile sürdürmektedir. Naswood, Uluslarası Thermowood Birliği’nin sertifikalı resmi Thermowood üreticisi olup, Thermowood ahşap ürünlerini başarı ile üretmektedir. Aynı zamanda 45 m. uzunluğa ve 3,3 metre yüksekliğe kadar düz, eğrisel ve değişken kesitli formlarda lamine ahşap üretiminde de sektör lideridir. Ayrıca hazır ürün olarak veya projenin niteliğine göre; CLT panel, kolon, kiriş, masif panel, cephe ve dış mekan zemin kaplama ürünleri, ahşap pencere, kapı sereni ile birlikte ahşap evleri de başarı ile üretmektedir. Üretimin yanında, ahşap konusunda seçkin mühendisleri, mimarları, üretim ve uygulama ekibiyle Naswood, yurt içi ve yurt dışında, otel / avm / kamu kurum ve kuruluş projeleri, komple bina projeleri, iç-dış cephe ve zemin kaplama projeleri, sanatsal projeler v.b. sayısız anahtar teslim projeye de başarı ile imza atmıştır. Naswood, ahşabın tomruk aşamasından, yaşam alanına kazandırılmasına kadar olan tüm süreçlerini, kendi bünyesinde gerçekleştirebiliyor olmanın avantajlarını ve haklı gurunu yaşamaktadır.

Kalite Politikamız

Naswood, sektöre 1990 yılında kamış ve hasır ürünleri üretimi ile giriş yapmış olup; bugün, Muğla, Antalya ve Ukrayna’daki modern ahşap üretim tesislerinde 31.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 49.000 m2’lik alanda, geniş ürün yelpazesiyle ahşap yapı elemanları üretimlerini başarı ile sürdürmektedir.

  • Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi,
  • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, ekip içerisinde şirket ve bağlı birimlerin hedeflerine ulaşması
  • Ürün ve hizmetlerimizin sürekli iyileştirme yaklaşımı ile uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi
  • Sağlıklı ürün ve insan sağlığına tavizsiz önem vermek, görev, taahhüt ve politikamızdır